• 444 3931
 • info@avrupabks.com
 • Solo Yangın Alarm Sistemleri

  Solo yangın alarm sistemleri yapılardaki yangın alarm sistemlerine bağlı çalışan Duman,Isı ve Karbonmonoksit Dedektörlerin sağlıklı bir şekilde test ve temizlemeleri ürünlerimiz ile yapabilirken, yan ekipmanlar ile 9 metreye kadar yükseklikte tavanda bulunan dedektörleri sökmeden veya herhangi bir araçla çıkmadan kolayca test ve temizleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

  SOLO Yangın Alarm Sistemleri
  Solo A5 Dedektör Test Spreyi
  Tüm Yangın Alarm Sistemleri duman dedektörü üreticisi firmaların onayladığı Solo A5 duman dedektörü test spreyleri fonksiyonel ve verimli testlerin yapılmasını sağlamaktadır.Solo A5  içeriğindeki gerçek dumana benzer yapısı sayesinde profesyoneller tarafından tercih edilmektedir.

  Spreylerin kullanımı el ile manuel olarak yapılabileceği gibi  yüksek tavanlı uygulamalarda SOLO 330 – SOLO 332 mükemmel uyumu ile kullanılabilir.

  UL ve ULC onaylı

  Dedektör üreticilerinin tamamına yakınından onaylı

  hızlı aktivasyon sağlar

  Hızlıca hücreden tahliye olur

  toksik değildir.

  Hiçbir zararlı kalıntı bırakmaz

   

  SOLO Yangın Alarm Sistemleri
  Solo A5 Dedektör Test Spreyi
  Karbonmonoksit (CO) dedektörleri, atmosferdeki CO’yu tespit edebiliyor ve önceden belirlenmiş bir eşik olarak ayarlanmış bir elektrokimyasal hücre, kullanarak çalışır. doğru bir CO dedektörü test etmek için tek yolu dışarıdan sensöre güvenli CO tanıtmaktır , atmosferden sensöre serbest akışını gösteren. bulunan CO Yalnız C3 CO teneke kutu doğru kullanıldığında kullanıcı için bir tehdit teşkil düzeydedir. Solo CO; Solo 330 test setleri ile kullanılmak üzere formüle edilmiştir.

  Birçok çoklu sensör yangın dedektörleri duman ve / veya ısı yanı sıra karbon monoksit (CO) algılar. . Uluslararası kural ve standartlar altında CO hücre işlevsel sensöre dedektör deliklerinden korunan alan bir CO uyaran ile test edilmesi gerekmektedir Solo 330/332 test setleri ile birlikte kullanılır. Bu kullanımda güvenli bir yol sağlar Solo C3; Alarmı etkinleştirmek için yeterince yüksek, ama kullanıcı sağlığı için tehlike oluşturmayacak kadar düşük CO konsantrasyon içerir.

  Solo C3 Karbonmonoksit Dedektörü Test *
  Dedektör üretici onayladı
  Orijinal ve yanıcı olmayan CO uyaran
  Kontrollü teslimat
  Solo ile kullanılmak 330/332 dağıtıcıları için tasarlanan

   

  SOLO Yangın Alarm Sistemleri
  Solo 461 Sıcaklık Dedektör Test Seti
  Solo 461-101 Sıcaklık Dedektör Test Seti

  1 x Solo 460 Sıcaklık Dedektörü Test Başlığı

  2 x Solo 770 Akülü Çubuk

  1 x Solo 726 Şebeke ve Araç Hızlı Şarj Ünitesi

  1 x Solo 460 Kablosuz Sıcaklık Dedektörü Test Başlığı

  2 x Solo 760 Akülü Çubuk

  1 x Solo 725 Şebeke ve Araç Hızlı Şarj Ünitesi

  Open chat