DETECTOMAT YETKİLİ SERVİSİ

Hizmetlerimiz

Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri

Yangın algılama ve ihbar sistemleri her türlü yapı, bina, tesis ve işletmelerde çıkabilecek yangınları daha başlangıç aşamasında tespit etmek, binada yaşayanları bu durumdan haberdar etmek, gerekli güvenlik birimlerine ve itfaiyeye haber vermek amacıyla…

Kapalı devre televizyon sistemi (CCTV)

CCTV, kameralar aracılığıyla alınan görüntünün belirli bir konuma iletildiği sisteme verilen isimdir. CCTV açılımı, “Kapalı Devre Televizyon” anlamına gelen “Close Circuit TeleVision” kavramından türetilmiştir.

Data ve Network Çözümleri

Firmamız kurumsal firmalara ve çeşitli kamu kurumlarının Network Altyapısının Tasarlanması ve Oluşturulması, Güvenlik Analizi, Güvenlik Cihazlarının Kurulumu, Uzak Lokasyonlar Arasında Network Bağlantılarının Kurulması, Yedekli Network Altyapılarının oluşturulması….

Bina ve Enerji Otomasyon Sİstemleri

İşletme ve enerji verimliliğini artırmak için tesisinizi daha kolay yönetmenin yeni yollarını arıyor olabilirsiniz. Honeywell, bina yönetim sistemlerini başarıyla entegre edebilir, kurabilir ve bunların bakımını yapabilir

Güvenlik ve Hırsız Alarm Sistemleri

Güvenlik ve Hırsız Alarm Sistemleri;Alarm sistemi, ev veya işyerinin hırsızlık, tehdit, gasp, yangın, sağlık sorunu gibi durumlarda başkalarını(Alarm Haberalma Merkezi, mal sahibi, komşular) haberdar edip yardım çağırmayı sağlayan elektronik güvenlik sistemidir.

Kartlı Geçiş Sistemi

Erişim kontrol sistemi, Access kontrol sistemi, geçiş kontrol sistemi olarak da adlandırılan kartlı geçiş sistemlerine işyerlerinde, fabrikalarda insanların giriş ve çıkışlarını kontrol altına alınması için ihtiyaç duyulmuştur.

Ürün Koruma Sistemleri

Ürün koruma sistemleri;Mağazalar gibi açık raflarla satış yapılan yerlerde, ürün hırsızlığının azaltılması ve caydırıcılık sebebiyle kurulup ürün güvenliğini sağlayan bir tür elektronik sistemdir.

Gazlı Söndürme Sistemleri

Gazlı söndürme sistemleri; Binalarda hacim veya ekipman koruma amacı ile kullanılırlar. Bir işletmenin devamlılığını, imajını ve işletmeye ait kurumsal belleğin korunmasını sağlamak için hacmin kullanım amacına….