30 yılı aşkın bir deneyime sahip olan Detectomat, JOB Group’un Yönetim kurulu başkanı Eduard J. Joba’nın 1968 yılında kurduğu bir elektronik duman dedektörü şirketi. Genç ve profesyonel mühendis kadrosu ile hizmeti veren Detectomat’ın ürünleri VDS sertifikalı olmakla birlikte uluslararası standartlarda üretilmektedir. Avrupa BKS sayesinde artık Detectomat bayii arayışlarınız bir sonuca ulaşıyor. Siz de Detectomat bayileri tarafından satılan son teknoloji geniş ürün yelpazesini kolayca talep edebilirsiniz. Detectomat beam detector ve Detectomat kontakt için benzersiz 30 yıllık tecrübenin ürünlerde vücut bulmuş modern hali diyebiliriz. Detectomat duman dedektörü ve diğer dedektörler ile firmanın ürettiği diğer yangın önleme sistemleri testlerde yüksek başarı gösteren ileri teknoloji cihazlardır. Bu koruma sistemleri sayesinde siz de ev ve iş yerlerinizin standartlara uygun olarak yangınlara karşı korunması ve uyarı sistemleri sayesinde rahat bir nefes alabilirsiniz.

Detectomat yangın algılama sistemleri şimdi de Avrupa BKS güvencesiyle sizlere ulaşıyor. Yangın önlemleri alanında yenilikçi bakış açısı ve kalitesiyle öne çıkan bir isim durumunda.

Detectomat yangın paneli

teknolojisi ve kullanımı bu kategoride müşterilerin dikkatini üstüne çeken yeni nesil ayrıntıları da bünyesinde barındırıyor. Detectomat ile koruma ve güvenlik şartlarınızı keşfetmek için yeniden bir şans elde etmiş oluyorsunuz.

Detectomat yangın paneli programlama

özelliği ile öne çıkarken bir yandan da LCD iki satır ekrana sahip. Cihaz özelliklerini koruma ve kopyalama seçenekleri cihazlarda mevcut durumda. Tüm bu avantajları ile Detectomat yangın sistemleri benzersiz olanaklar sunarak müşteri memnuniyetini ve hizmet garantisini bir üst seviyeye taşıyor. Siz de olanaklardan faydalanıp Detectomat ürünlerini, sistemlerini seçin ve memnuniyeti güvenlikle beraber tamamen garantileyin.

Neden Yangın Sistemi?

Hangi boyutta olursa olsun, olası bir yangın anında can havliyle kendimizi dışarı atmaya çalışırız. Bu tip durumlarda panik halinde itfaiyeyi bile aramak ilk etapta aklımıza gelmeyebilir. Günümüzün olmazsa olmaz güvenlik sistemlerinden biri olan yangın uyarı sistemleri, yangın vakalarını otomatik olarak itfaiyeye bildirir. Bunun da öncesinde henüz büyümemiş yangını tespit eder etmez, hem sesli hem de ışıklı uyarılar oluşturur. Alarm sistemleri, belirlenen herhangi bir telefon numarasıyla entegre şekilde çalışabilmektedir. Dolayısıyla yangın bildirimi, aynı anda söz konusu telefona da iletilir. Uyarının ve müdahalenin zamanlaması oldukça hayatidir. Özellikle yüksek katlı binalarda, kapalı cezaevlerinde, hastanelerde, tahliye işlemi oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşmek zorundadır. Arıza yapmayan, en küçük bir yangın oluşumunu dahi algılayabilen, en önemlisi de çok yüksek bir desibele sahip olan uyarıcılar, yangının felaket sonuçlar doğurmasına engel olabiliyor.